Komplexní strojírenská výroba

Komplexní výroba

V LUDIN Components s.r.o., vašem spolehlivém partnerovi pro komplexní strojírenskou výrobu. Jsme přítomni na trhu již 32 let a během této doby jsme se etablovali jako lídr v oboru. Naše služby zahrnují svařování, obrábění, dělení, zakružování a lisování. Mimo to jsme nedávno rozšířili naši nabídku o novou firmu, LUDIN Laser s.r.o. která se zaměřuje na vysokorychlostní laserové řezání a ohýbání plechu.

 V rámci LUDIN Laser s.r.o. jsme investovali do nejmodernějších laserových technologií a ohýbacích strojů značky TRUMPF. Naši vyškolení odborníci se špičkovým know-how vám poskytnou prvotřídní řezání a ohýbání plechu s maximální přesností a kvalitou. Naše technologie umožňuje dosahovat vynikajících výsledků ve zpracování plechu různých materiálů a tlouštěk.

 Díky tomuto rozšíření jsme schopni nabídnout ještě více komplexních a inovativních řešení pro vaše projekty. Bez ohledu na to, zda potřebujete svařování, obrábění, dělení, zakružování, lisování nebo vysokorychlostní laserové řezání a ohýbání plechu, naše týmy jsou připraveny splnit vaše nejnáročnější požadavky.

Kontaktujte nás dnes a objevte, jak můžeme společně realizovat vaše strojírenské projekty s precizností, spolehlivostí a vysokou kvalitou.

Naše práce

Strojní vybavení

  • Hydraulický lis 60T
    • Zakružovačka Ø≥300mm
  • Automatické pily 
  • Stojanové vrtačky